slide1 slide2 slide3
preload image preload image

Rok założenia  1996

Rok założenia  1996

Rok założenia  1996

Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie linii światłowodowych zarówno magistralnych jak i szkieletowych. Ponadto specjalizujemy się budową linii światłowodowych oraz ich serwisem korzystając ze specjalistycznego sprzętu.

 

Spawanie światłowodów

Spawanie swiatlowodowSpecjalizujemy się w spawaniu światłowodów jednomodowych (włókna G652, G653, G655) jak i wielomodowych (włókna G651, OM2). Firma posiada cztery spawarki światłowodowe: FUJIKURA FSM-60S, 2x Fitel S177A, Fitel S176. Posiadamy niezbędny sprzęt do zarobienia multimodowych tras światłowodowych metodą klejenia wtyków zakończonych dowolnym rodzajem wtyków.

 

Pomiary reflektometryczne

Pomiary reflektometrycznePosiadamy profesjonalny sprzęt reflektometryczny ANDO AQ7250 mini-OTDR do pomiaru światłowodów, pomiary wykonujemy dla włókien multimodowych (850nm, 1310nm) a także jednomodowych (1310nm, 1550nm).

 

Pomiary mocy optycznej

Pomiary mocy optycznejDo pomiarów mocy optycznej tras światłowodowych wykorzystujemy mierniki mocy noyes model OPM5-2C oraz noyes model OLS4.Wykonujemy inspekcje tras światłowodowych wraz z pomiarem tłumienności oraz reflektometrycznym, przeczyszczeniem połączeń mechanicznych oraz ewentualną likwidacją wykrytych uszkodzeń światłowodów.

 

Partnerzy

Candc
Slicar
Schrack
Multimedia
Hikvision
Bosch
Exatel